تابلو های اسکن بارکد

تابلو های اسکن بارکد "فهرست باشگاه های کوهنوردی استان اصفهان " در چندین نقطه کوه صفه نصب شد.


1402/01/29
تابلو های اسکن بارکد فهرست باشگاه های مجاز  هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در چندین نقطه کوه صفه نصب شد.

پیرو مصوبات هیات رئیسه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در خصوص معرفی باشگاه های مجاز به شهروندان و با عنایت به بررسی مدارک و مستندات باشگاه ها ، پس از درج لیست بروز رسانی شده باشگاه ها در بهمن ۱۴۰۱ در سایت و شبکه های مجازی رسمی هیات کوهنوردی ؛ با هماهنگی و تعامل مشترک روابط عمومی هیات استان و شهرداری منطقه ۵ ، تابلوهای اسکن بارکد " فهرست باشگاه های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان" در چندین نقطه کوه صفه نصب شد .
با توجه به اینکه عوامل اصلی بسیاری از حوادث کوهنوردی  عدم آشنایی به فنون کوهنوردی، نداشتن تجربه، صعود از مسیرهای صعب العبور و ناشناخته و انجام رفتارهای پرخطر می باشند، یکی از مهمترین راهکارهای پیشگیری در این خصوص در جهت کاهش حوادث کوهستان، آموزش اصولی و علمی از طریق باشگاه های مجاز  کوهنوردی و سنگنوردی نوردی است.
بدین منظور، ساخت و نصب تابلوهای ارائه دهنده لیست این باشگاهها جهت استفاده شهروندان و علاقمندان به ورزش کوهنوردی با پیشنهاد و نظر هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال توسط شهرداری منطقه ۵ و مدیریت مجموعه صفه  انجام گردید.

در پایان ضمن تشکر از همکاری و مساعدت شهرداری منطقه ۵  و مدیریت محترم پارک کوهستانی صفه-جناب مهندس جعفری- به عموم شهروندان توصیه می گردد تا برنامه های ورزشی خود را صرفا از طریق باشگاه های مجاز و زیر نظر مربی انجام نمایند.

روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان


مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.
رویداد ها
رویداد های برگزار شده  اصفهان، بزرگراه شهید چمران، خیابان محمد طاهر، پایگاه قهرمانی صعود های ورزشی استان اصفهان ( سالن شهید حریری )،

☎️۰۳۱۳۵۶۸۵۲۷۸  

   

 Msc-isfp.ir

Top