ریزش بهمن در کوه کرکس و مفقود شدن یک خانم

ریزش بهمن در کوه کرکس و مفقود شدن یک خانم


1401/11/29

یکشنبه ۳۰ بهمن ، ساعت ۱۷

پیدا شدن جسد بی جان  و یخزده کوهنورد خانم مفقود شده در بهمن کرکس
بنا به اطلاع مسوول کارگروه امداد و نجات هیات کوهنوردی استان آقای نوید مرادیان ، امدادگران هلال احمر و تیم امداد و نجات کوهستان ، پس از تلاش بی وقفه موفق شدند پیکر بی جان و یخ زده زنده یاد بهناز مسعودیان، بانوی مفقود شده در بهمن کرکس که روز گذشته حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح اتفاق افتاد را حدود ۲۰۰ متر بالاتر از پناهگاه پیدا نمایند.

یکشنبه ۳۰ بهمن ، ساعت ۷:۳۰ صبح

به آگاهی باشگاه های کوهنوردی می رساند فعلا نیازی به اعزام نیرو به منطقه وجود ندارد و از روز گذشته به تعداد کفایت کوهنورد و امدادگر در منطقه حضور دارند، لذا ضمن تشکر از احساس مسوولیت و لطف همه دوستان، در صورتی که نیازی به اعزام نیرو برای جستجو به وجود آمد،  پس از درخواست آقای مرادیان مسوول کارگروه امداد و نجات هیات استان از طریق سایت هیات اطلاع رسانی خواهد شد.

شنبه ۲۹ بهمن:

 علیرغم هشدارهای مکرر فدراسیون و هیات کوهنوردی استان در رسانه ها و در فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت صعود به ارتفاعات و قلل مرتفع در تعطیلات آخر هفته به دلیل احتمال ریزش بهمن، متاسفانه حادثه‌ بهمن در ارتفاعات جنوبی کرکس منجر به گرفتار شدن چهار کوهنورد گردید.

در این حادثه که کمی بالاتر از پناهگاه ضلع جنوبی قله کرکس اتفاق افتاد متاسفانه یک کوهنورد خانم حدود ۳۰ ساله مفقود شده اند.
در این حادثه سه تن دیگر از کوهنوردان صدمه دیده به کمک کوهنوردان حاضر در منطقه نجات پیدا کردند و به مراکز درمانی منتقل شدند .
عمق برف بهمن فوق تقریبا حدود ۱۰ متر و طول بهمن به حدود ۱۰۰۰ متر می‌رسد. 

مسوول کارگروه امداد و نجات هیات استان و هلال احمر هم اکنون در منطقه حضور دارند.
مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.
رویداد ها
رویداد های برگزار شده  اصفهان، بزرگراه شهید چمران، خیابان محمد طاهر، پایگاه قهرمانی صعود های ورزشی استان اصفهان ( سالن شهید حریری )،

☎️۰۳۱۳۵۶۸۵۲۷۸  

   

 Msc-isfp.ir

Top