اطلاعیه آیین درختکاری باشگاه های کوهنوردی در کوه صفه

اطلاعیه آیین درختکاری باشگاه های کوهنوردی در کوه صفه


1402/12/05

اطلاعیه آیین درختکاری باشگاه های کوهنوردی در کوه صفه

⚡️با توجه به حجم بارش  گسترده برف در کوه صفه، شرایط کاشت نهال و بذر  در این هفته فراهم نمی باشد ، لذا برنامه مذکور مطابق اطلاعیه قبلی ولیکن از تاریخ ۱۴ اسفند به مدت یک هفته تعیین میگردد.


به مناسبت روز درخت کاری و به همت کمیته محیط زیست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان در نظر است تا با مشارکت باشگاه های کوهنوردی استان و در راستای احیای پوشش گیاهی کوه صفه ، ایجاد فضای سبز و ترویج فرهنگ حسنه غرس  نهال و کاشت بذر انجام گردد.

لذا از کلیه باشگاه های مجاز کوهنوردی استان اصفهان دعوت می گردد در یکی از روزهای دوشنبه و سه شنبه(۷، ۸، ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه ) از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ به پناهگاه چشمه خاجیک مراجعه نموده و بذر آماده کاشت مربوط به یکی از گونه های گیاهی کوه صفه را تحویل گرفته و پس از آموزش بسیار کوتاه نحوه کاشت در همان روز اقدام به کاشت نمایند.

شایان ذکر است جهت مشارکت حداکثری باشگاه هایی که زمان تمرین هفتگی ایشان روزهایی به جز دوشنبه و سه شنبه است، طی هماهنگی انجام شده با مدیریت پارک کوهستانی صفه، در روزهای چهارشنبه 9 اسفند الی یکشنبه 13 اسفند نیز نمایندگانی جهت تحویل بذر در محل حضور خواهند داشت. 

یادآور می شود ، جهت کاشت حتما بیلچه به همراه داشته باشید.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


رویداد ها
رویداد های برگزار شده  اصفهان، بزرگراه شهید چمران، خیابان محمد طاهر، پایگاه قهرمانی صعود های ورزشی استان اصفهان ( سالن شهید حریری )،

☎️۰۳۱۳۵۶۸۵۲۷۸  

   

 Msc-isfp.ir

Top